جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38256
  تاریخ انتشار : 26 آبان 1392 11:38
  تعداد بازدید : 359

  رکورددار پرتاب نیزه معلولان جهان: شاید قید ورزش را بزنم، زورم به‎جایی نمی‎رسد!

  دارنده 16 مدال بین‎المللی در رشته دوومیدانی معلولان می‎گوید به این نتیجه رسیده است که چرا باید ورزش کند؟

  وی ادامه داد: پس از قهرمانی در پیکارهای جهانی فرانسه و حضور در باشگاه‎های کشور که یک‎هزار امتیاز برای لرستان کسب کردم و تنها کسی که این تعداد امتیاز به‎دست آورد من بودم، تمرین زیادی نداشتم و با آمادگی کامل در رکوردگیری شرکت نکردم.

   

  رکورددار پرتاب نیزه معلولان جهان در ادامه با ابراز نارضایتی از بی‎توجهی به خودش، تصریح کرد: بعد از این‎که 2 نشان طلا و برنز در رقابت‎های جهانی امسال کسب کردم، کسی از مسئولان، یک تشکر خشک و خالی هم به ما نکردند. هیچ کاری برای ما انجام نمی‌دهند و از جیب خودم برای حضور در این پیکارها هزینه کردم اما انگار وظیفه‎ی ماست قهرمان شویم و مسئولان هم فقط نگاه کنند.

   

  کاییدی تأکید کرد: ما که باید به فکر دفاع از مدال‎ها و ارتقای رکوردهایمان باشیم، به فکر اشتغال هستیم و زیاد تمرکز نداریم. دارندگان طلای پارالمپیک طبق قانون باید در دستگاه‎های دولتی استخدام شوند که در همه‎ی استان‎ها این قانون اجرا می‎شود به جز لرستان. قبل از تغییر استاندار صحبت‎هایی در این خصوص شد اما آن هم فقط در حد صحبت بود.

   

  وی در پایان خاطرنشان کرد: تمام مدال‎های ممکن که هر ورزشکاری آرزو دارد آنها را کسب کند، گرفته‎ام اما با این شرایط شاید قید ورزش را بزنم. راستش بعضی وقت‎ها با خودم فکر می‎کنم چرا باید ورزش کنم؟ تا کی از جیب خودم هزینه کنم و زحمت بکشم و مدال بگیرم و در آخر مورد بی‎مهری قرار بگیرم.

   

   

  به نقل از :

  www.isna.ir

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28566417
اکنون :
22